Action otwiera swój pierwszy sklep w Myszkowie

0
893

11 marca 2021 roku sieć dyskontów niespożywczych Action, oferująca klientom szeroki, często zmieniający się asortyment produktów codziennego użytku w przystępnych cenach, zadebiutowała w Myszkowie

Sklep holenderskiej marki znajduje się w pawilonie handlowym przy ul. Kazimierza Pułaskiego 9. Na odwiedzających Action czeka ponad 6000 produktów z aż 14 kategorii. Aktualnie w promocji są m.in. akcesoria wielkanocne, pościel w roślinne wzory, cebulki kwiatowe, ogrodowe lampy solarne oraz bielizna.


– W Action kierujemy się zasadą, że nasze sklepy powinny znajdować się blisko potencjalnych klientów. Jest to szczególnie ważne, kiedy wchodzimy do miasta, w którym nasza marka była do tej pory nieobecna. W Myszkowie wybraliśmy znany punkt handlowy, gdzie z łatwością można zrobić kompleksowe zakupy. Jest położony w pobliżu osiedli mieszkaniowych, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, dzięki czemu mieszkańcy miasta mogą się do niego szybko dostać. Biorąc pod uwagę popularność, jaką Action cieszy się na Śląsku, wierzę, że nasz szeroki, często zmieniający się asortyment w niskich cenach przypadnie im do gustu, a zakupy w naszym sklepie przyniosą dużo radości – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.


Sklep Action w Myszkowie zajmuje powierzchnię 1100 m2 w wolnostojącym pawilonie. Klienci mogą tu robić zakupy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Holenderska marka świetnie wpisuje się w lokalną ofertę handlową. W pobliżu działają dwa popularne markety spożywcze, dyskont odzieżowy oraz sklep z elektroniką i sprzętem RTV/AGD, a także punkty usługowe. Dzięki położeniu przy drodze wojewódzkiej nr 793, do Action można łatwo dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Do dyspozycji klientów jest parking z 35 miejscami postojowymi oraz stojakami rowerowymi. W odległości około kilometra znajduje się dworzec PKP, więc dogodny dostęp do sklepu mają też przyjezdni.


Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co zdecydowanie wyróżnia holenderską markę, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a ponadto w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów. Dzięki temu firma może szybko dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się potrzeb konsumentów. Klienci bardzo to doceniają, a ponadto wysoko oceniają jakość produktów.


Obecnie Action poleca przede wszystkim akcesoria wielkanocne, w tym dekoracje, zestawy typu „zrób to sam” dla dzieci, a także zastawę i słodkie przekąski na świąteczny stół. Ponieważ wiosna to świetny czas na uporządkowanie domu i ogrodu, Action proponuje też klientom artykuły wyposażenia wnętrz wykonane z naturalnych materiałów, z motywami flory i fauny, a także różnego rodzaju narzędzia i akcesoria do prac ogrodniczych, bejce do drewna, zestawy do uprawy roślin oraz nasiona i nawozy. Ponadto firma poleca produkty gwarantujące dobrą zabawę i pomagające rozwijać kreatywność u dzieci. Przykładem mogą być pojazdy do samodzielnego montowania, akcesoria do robienia bransoletek, kolorowe farby, kredki, glina czy artykuły papiernicze. Do tego warto dodać sprzęt gamingowy w atrakcyjnych cenach, który z pewnością ucieszy też dorosłych. Action niezmiennie promuje również artykuły higieny osobistej pomagające chronić się przed zakażeniem koronawirusem, w tym maseczki oraz antybakteryjne żele do rąk.

Źródło : www.onemulti.pl