Bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”

0
719

13.04.2021, godz. 10:00 – 11:15 Weź udział  

Informacje o webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie serdecznie zaprasza na webinarium „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 13 kwietnia od 10.00 do 11.00 na platformie internetowej ZOOM.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gpi@wzp.pl do 12 kwietnia 2021 r. do 12:00. Udział w webinarium jest bezpłatny – decyduje kolejność zgłoszeń.

Uwaga! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach i rodzaju niepełnosprawności. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę.

Dla kogo?

Dla osób planujących założenie działalności gospodarczej. Dla osób poszukujących na wskazany cel środków oraz wsparcia merytorycznego.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie internetowej ZOOM. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia  tj. 24 marca 2021 r. Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Program spotkania

  • 10:00 – 10:05 Przywitanie uczestników. Omówienie spraw organizacyjnych. Wprowadzenie w tematykę spotkania;
  • 10:05 – 10:10 Przedstawienie oferty Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10:10 – 11:00 Przegląd instrumentów wspierających założenie firmy
  • 11:00 – 11:15 Podsumowanie. Pytania uczestników.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Wyszyńskiego 30, 70-203 Szczecin
Infolinia: 800 34 55 34, e-mail gpi@wzp.pl

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy:

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

Zdjęcie: StartupStockPhotos z Pixabay