Przedszkole z Gminy Myszków laureatem konkursu “Przedszkole bez smogu” organizowanego przez Electrolux

0
767

7 lutego zakończył się konkurs „Przedszkole bez smogu”, organizowany przez markę Electrolux. Wśród 20 laureatów akcji znalazło się Przedszkole nr 4 z Gminy Myszków, które w ramach wygranej będzie mogło cieszyć się w swojej placówce najnowszej generacji i najwyższej klasy oczyszczaczem powietrza Electrolux Pure A9 z filtrem antysmogowym oraz dodatkowo filtrem antybakteryjnym i antywirusowym.

Konkurs „Przedszkole bez smogu” dedykowany przedszkolom i żłobkom z całej Polski był częścią najnowszej kampanii marki Electrolux, której celem było promowanie zdrowego oraz czystego powietrza w miejscach, w których przebywają dzieci.

W ramach akcji każdy mógł uwolnić przedszkole od smogu, alergii, kurzu, bakterii oraz wirusów. Mechanizm konkursu był bardzo prosty, a udział w nim mógł wziąć każdy. Wystarczyło wejść na dedykowaną stronę https://przedszkolebezsmogu.pl/ i zagłosować na wybraną placówkę, (każdy do akcji mógł także zgłosić nowe przedszkole czy żłobek).

Swój głos można było oddawać raz dziennie. W konkursie rywalizowało 896 placówek, a łącznie oddano aż 66971 głosów. Aż 20 przedszkoli i żłobków z całej Polski, które otrzymały największą ilość głosów wygrały dla swojej placówki oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9, produkt rekomendowany przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.


Wśród zwycięzców konkursu oprócz Przedszkola nr 4 z Gminy Myszków znalazły się
także placówki między innymi z Poznania, Oławy, Katowic, Krosna czy Danielowic.

Źródło : www.2bupconsulting.pl