Talenty Powiatu Myszkowskiego

0
579

Hania Pasikowska, Julia Sikora,  Aleksandra Morawiec, Marlena Major i Zofia Cielebąk to młodzi ludzie z Gminy Żarki, którzy rozwijają swoje umiejętności wokalne i zaprezentowali je na płycie „Talenty Powiatu Myszkowskiego”.

Płyta została wydana dzięki wsparciu jednostek samorządu powiatowego i samorządów gminnych. Opiekę nad realizacją projektu w Żarkach sprawował zastępca burmistrza Pan Jakub Grabowski.

Nagranie płyty to wspaniała okazja dla naszych zdolnych wokalistów. W tym roku utalentowana młodzież nie miała możliwości wystąpić w organizowanym corocznie przez Powiat Myszkowski Festiwalu „Nasz Talent”. Dlatego Gmina Żarki postanowiła uczestniczyć w tym interesującym przedsięwzięciu. Wszystkim uczestnikom nagrania, to zupełnie nowe doświadczenie, bardzo się podobało – mówi Jakub Grabowski.

Na płycie znalazły się utwory muzyczne w wykonaniu uzdolnionej młodzieży z Powiatu Myszkowskiego z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej i Małej Akademii Gitary. Utwory zostały odpowiednio zaaranżowane, nagranie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

Poniżej Galeria Sławy – czyli nasi mali artyści

Źródło : Urząd Gminy Żarki