Radny Tomasz Załęcki stara się o nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

0
647

30 września 2020 roku radny Tomasz Załęcki, złożył wniosek do przyszłorocznego budżetu. Chciałby aby miasto zbudowało nowoczesny, duży, plac zabaw dla dzieci. Na miarę XXI wieku.

Obecni włodarze naszego pięknego miasta Myszkowa, nie bardzo interesują się sprawami dzieci. Jakby nie leżały im one na sercu. Wystarczy spojrzeć na kwestię udziału miasta w rządowym programie Maluch+. Co roku Myszków pozostaje poza nim, a władze miejskie nie widzą w tym nic złego. Pisaliśmy tym już wielokrotnie, choćby tutaj :

Artykuł o zmaganiach miasta Myszkowa z programem rządowym Maluch +

Na szczęście miasto to nie tylko burmistrz i urząd miejski. Są u nas ludzie, którzy rozumieją potrzeby Myszkowa i rozumieją czego potrzebują myszkowianie.

Z cenną inicjatywą wyszedł nasz myszkowski radny Pan Tomasz Załęcki, który zgłosił do budżetu miejskiego na rok 2021 wniosek, dzieci właśnie dotyczący. Tak się on przedstawia

Wniosek radnego myszkowskiego Tomasza Załęckiego, o budowę Centralnego Placu Zabaw w Myszkowie

Radny chce b za 250 000 PLN powstał w naszym mieście nowoczesny, bezpieczny i atrakcyjny plac zabaw. Na miarę XXI wieku. Na swojej stronie internetowej Radny Załęcki dokładnie przedstawia swoje motywy

Będziemy kibicować Panu radnemu w jego staraniach. I patrzeć na działania Burmistrz i radnych w tej sprawie.